herb TKS Rega Trzebiatów
Błękitni Stargard   TKS Rega Trzebiatów

2009-09-19, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W dniu dzisiejszym piłkarze Regi Trzebiatów ładnym stylu pokonali Błękitnych Stargard 4:2.
Pierwszą połowę dobrze zaczęli gospodarze. Już w 3 minucie złe podanie Urbańskiego do Hernackiego i Robert Gajda wyszedł sam na sam z Łapczyńskim, ten ostatni faulował w polu karnym i sędzia wskazał na jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Woźniak. 3 minuty potem Przewoźniak oddał niecelny strzał z 11 metrów. W 20 minucie zawodnik Błękitnych został faulowany kilka metrów przed linią pola karnego, do piłki podszedł Gajda i uderzył nad bramką. Kilka minut później dobre dośrodkowanie w pole karne Łukasza Cebulskiego, gdzie stał Przewoźniak, ale po uderzeniu głową piłka poleciała wysoko nad bramką. W 33 minucie spotkania płaskie dośrodkowanie Cebulskiego z lewej strony boiska, piłkę uderzył Wawreńczuk i zdobył wyrównującego gola. Minutę potem dobry rajd z prawej strony boiska Cebulskiego, który oddał strzał wprost w bramkarza gospodarzy. W 39 minucie Rega mogła już wygrywać, dobre podanie Więcka do Muskały, ten nie trafił z 8 metrów w bramkę. Jeszcze w samej końcówce trzebiatowianie wykonywali rzut wolny z prawej strony boiska. Dobre dośrodkowanie Cezarego Przewoźniaka, gdzie w polu karnym wyskoczył Grzegorz Wawreńczuk i zdobył drugiego swojego gola w tym spotkaniu.

W drugiej połowie Rega już kontrolowała grę i była lepszym zespołem jak i w pierwszej połowie, tak i w drugiej. W 58 minucie Błękitni mieli rzut wolny na 18 metrze, do piłki podszedł Woźniak i uderzył w poprzeczkę. Kilka minut potem dobrze rozegrany rzut rożny Więcka z Cebulskim, ten pierwszy dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie uderzył Muskała piłka została zablokowana i trafiła do Wawreńczuka, ten uderzył w poprzeczkę, ale dobił i zdobył swojego trzeciego gola w tym spotkaniu. W 82 minucie Przewoźniak próbował pokonać bramkarza Błękitnych strzałem z 20 metrów, ale nie trafił w bramkę. 2 minuty potem dośrodkowanie z rzutu wolnego z kąta 16 metra wykonane przez Przewoźniaka, gdzie w polu karnym najwyżej wyskoczył Grzegorz Jarmoszewicz i zdobył czwartego gola dla trzebiatowian. W 85 minucie Łukasz Woźniak dostał czerwoną kartkę(po dwóch żółtych), drugą zyskał za odepchnięcie rywala. Jeszcze w samej końcówce spotkania honorowego gola zdobył Tomasz Królak, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wynikiem 4:2 zakończyło się spotkanie w Stargardzie, gdzie Rega Trzebiatów rozegrała dobre spotkanie.

Rega:
Łapczyński, Kosakiewicz, Hernacki, Jarmoszewicz, Urbański, Cebulski, Muskała(85.Kasztelan), Janiszewski, Więcek, Przewoźniak, Wawreńczuk(69.Orłowski)

Błękitni:
Klimaszewski, Karasiak(76.Jarząbek), Kawczyński, Pustelnik, Lewandowski(69.Rzepecki), Królak, Gibas(65.Janowski), Jureczko, Zdunek, Woźniak, Gajda.