Z Kastą na piątkę

• autor: czerwin, 2014-05-24 15:08

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów kontynuują znakomitą passę rundy wiosennej pozostając niepokonanym zespołem od 10 spotkań. Tym razem wyższość trzebiatowian musieli uznać piłkarze Kasty Szczecin.

Kibice zgromadzeni na stadionie w Trzebiatowie nie musieli długo czekać na pierwszego gola. Już w 4 minucie po zagraniu piłki z rzutu wolnego, ta trafiła najpierw do Kamila Kordowskiego, później do Daniela Miłoszewicza, aż w końcu spadła pod nogi Mariusz Kurczaka, który skierował ją do bramki. Chwilę później doskonałą szansę zmarnował Artur Skrodzki.  Zawodnik gospodarzy kilka minut później zrehabilitował się strzelając bramkę, której nie powstydziliby się najlepsi piłkarze. Zawodnik Regi popisał się efektownym wolejem ze skraju pola karnego lobując bramkarza gości. Kiedy wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą chwila dekoncentracji w defensywie pozwoliła Michałowi Tucholskiemu na pokonanie Sylwestra Gładysza.

Druga połowa również zaczęła się bardzo dobrze dla gospodarzy. Arbiter podyktował rzut karny za faul na Danielu Miłoszewiczu, a bramkę z „jedenastki” zdobył Piotr Zaręba. Od tego momentu złość piłkarzy Kasty wzięła górę co przełożyło się na bardziej agresywną grę. Zakończyło się to czerwoną kartką dla piłkarza Kasty – Krzysztofa Kończaka.  Podrażnieni goście nie złożyli broni i za wszelką cenę próbowali zdobyć kontaktowego gola. Ta sztuka udała się jednak gospodarzom. Dobrym rajdem z prawej strony boiska popisał się Paweł Samulski, który dograł piłkę do Kamila Kordowskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył czwartego gola dla Regi. Kilka minut później kolejny rajd z prawej strony boiska przeprowadził Mariusz Kurczak zdobywając gola po indywidualnej akcji.

Intermarche Rega Trzebiatów – Kasta Szczecin Majowe 5:1 (2:1)

4`  1:0  Mariusz Kurczak

28` 2:0 Artur Skrodzki

36` 2:1 Michał Tucholski