Strzelecki popis Regi

• autor: czerwin, 2014-05-11 11:25

Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów wysoko pokonali Wicher Brojce przedłużając passę meczów bez porażki do 8. Stadion w Trzebiatowie wciąż pozostaje nie zdobyty.

Już w drugiej minucie Piotr Krzykowski mógł dać prowadzenie gospodarzom ,ale jego strzał głową wybronił bramkarz Wichru. Kilka razy dobrze w polu karnym odnalazł się Paweł Samulski, lecz jego zagraniom brakowało dokładności. Goście próbowali odpowiadać strzałami z dystansu, które jednak nie były zagrożeniem dla Sylwestra Gładysza. Przed przerwą groźnie z dystansu uderzał Mateusz Szpringer, ale na posterunku był bramkarz gości. Do przerwy mimo przewagi podopiecznych Kamila Twarzyńskiego utrzymał się  bezbramkowy remis.

Od początku drugiej połowy można było zauważyć, że to gospodarzom bardziej zależy na zwycięstwie. W 58 minucie na boisku pojawił się Mariusz Kurczak zmieniając Łukasza Sobczaka, a szybko dało się zauważyć, że jego zadaniem było oddawanie strzałów z dystansu. Pierwsze uderzenie obronił bramkarz, drugie trafiło w obrońcę, natomiast trzecia próba wylądowała już w bramce Wichru. Kilka minut później Mateusz Szpringer jak na tacy wystawił piłkę Piotrowi Zarębie, który podwyższył wynik. Napór gospodarzy nie ustawał, a goście wydawali się być coraz bardziej bezradni. Kiedy Daniel Miłoszewicz wdał się w drybling z trzema obrońcami gości wydawał się , ze nic z tego nie będzie, on natomiast zrobił sobie miejsce i trafił do siatki rywala. Wyczyn starszego kolegi chciał powtórzyć Dominik Socha, ale on w rywalizacji z trzema przeciwnikami został faulowany tuż przed polem karnym. Do rzutu wolnego podszedł Piotr Zaręba i precyzyjnym strzałem zdobył kolejną bramkę. Nie długo po tym sędzia zakończył ten jednostronny pojedynek.

Intermarche Rega Trzebiatów – Wicher Brojce 4:0 (0:0)

64` Kurczak

68` Zaręba

75` Miłoszewicz