Twierdza obroniona

• autor: czerwin, 2014-04-26 14:50

W meczu 22 kolejki Regionalnej Ligi Okręgowej piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów podzielili się punktami z Promieniem Mosty.

Zespół gospodarzy od pierwszych minut kontrolował przebieg spotkania, lecz brakowało sytuacji podbramkowych. W 15 minucie meczu piłkę w narożniku boiska wywalczył Mariusz Kurczak, dograł futbolówkę przed pole karne, a tam celnym strzałem po ziemi prowadzenie gospodarzom dał Kamil Kordowski. Podopieczni Kamila Twarzyńskiego stworzyli sobie jeszcze dwie groźne sytuacje. Paweł Samulski dostał idealną piłkę od Piotra Krzykowskiego, lecz jego strzał głową trafił tylko w boczną siatkę. Świetną akcję z lewej strony boiska przeprowadził Mariusz Kurczak, który zszedł z piłką do środka i oddał bardzo groźny strzał, ale na posterunku był bramkarz gości.

Druga połowa to zupełnie inne oblicze zespołu Intermarche Regi Trzebiatów. Goście już w pierwszej akcji od rozpoczęcia drugiej połowy doprowadzili do wyrównania. W sytuacji sam na sam Sylwestra Gładysza pokonał Arkadiusz Gałgan. Gospodarze próbowali odzyskać prowadzenie, lecz gra nie kleiła się już tak dobrze jak w pierwszych 45 minutach. Zespół Promienia również kąsał gospodarzy groźnymi kontrami jednak defensywa Regi na czele z Sylwestrem Gładyszem radziła sobie z niebezpieczeństwem. Mecz zakończył się prawdopodobnie sprawiedliwym podziałem punktów.

Intermarche Rega Trzebiatów – Promień Mosty 1:1 (1:0)

15` Kordowski

46` A. Gałgan

Intermarche Rega: Gładysz, Major, Rogalski, Stawicki, Kordowski, Zaręba, Kurczak, Bagiński (74`Szpringer), Krzykowski, Miłoszewicz, Samulski (81`Skrodzki)